FÖRMÄN

Förmannakåren VT21

Nedan hittar du våra samtliga förmän. Om du vill kontakta dessa för att jobba, maila den mailadress som står vid utskottsnamnet eller info@lundsnation.se så guidar vi dig rätt.

NOVISCHERIET – NOVISCH@LUNDSNATION.SE

  • Lisa Jansson
    Lisa Jansson Novischmästare
  • Gabriel Aas
    Gabriel Aas Novischförman
  • Anton Gustafsson
    Anton Gustafsson Novischförman
  • Rebecca Nilsson
    Rebecca Nilsson Novischförman

PR – PR@LUNDSNATION.SE

  • Cissela Larsson
    Cissela Larsson PR - Mästare
  • Matilda Hellkvist
    Matilda Hellkvist PR - Design
  • Christina Nilsson
    Christina Nilsson PR - Event
  • Cornelia Nilsson
    Cornelia Nilsson PR - Foto
  • Tilda Thorsson
    Tilda Thorsson PR - Kommunikation
  • Diana Abdullayeva
    Diana Abdullayeva PR - Foto

SEXMÄSTERIET

  • Linn Travaglia Granquist
    Linn Travaglia Granquist Sexmästeri - Hovmästare
  • David Knutsson
    David Knutsson Sexmästeri - Hovmästare
  • Olle Thunström
    Olle Thunström Sexmästeri - Köksmästare

LUNCH

  • Elin Mårtensson
    Elin Mårtensson Lunchförman
  • Emil Brandberg
    Emil Brandberg Lunchförman
  • Yasmine Mahmood
    Yasmine Mahmood Lunchförman
  • Elin Lindholm
    Elin Lindholm Lunchförman
  • Fredrik Johnson
    Fredrik Johnson Klubbförman
  • Daniel Lindborg
    Daniel Lindborg Lunchförman
  • Molly Åkebrand
    Molly Åkebrand Lunchförman
  • Parman Rodigo
    Parman Rodigo Lunchförman
  • Paula Eklundh
    Paula Eklundh Lunchförman
  • Erik Wicktor
    Erik Wicktor Lunchförman
  • William Kaul
    William Kaul Lunchförman
  • Douglas Dahlström
    Douglas Dahlström Lunchförman

BRUNCH

  • Jakob Göransson
    Jakob Göransson Brunchförman
  • Julia Lindstén
    Julia Lindstén Brunchförman
  • Matilda Bergström
    Matilda Bergström Brunchförman

PUB

  • Andreas Anderberg
    Andreas Anderberg Pub - Hovmästare
  • Isabelle Stålberg
    Isabelle Stålberg Pub - Köksmästare
  • Johanna Johnsson
    Johanna Johnsson Pub - Hovmästare
  • Rebecka Lönnqvist
    Rebecka Lönnqvist Pub - Köksmästare
  • Kalle Schedin
    Kalle Schedin Pub - Hovmästare
  • Mirac Ziyanak
    Mirac Ziyanak Pub - Köksmästare
  • Hassan Shabraiz
    Hassan Shabraiz Pub - Hovmästare
  • Nelly Theren
    Nelly Theren Pub - Köksmästare
  • Maria Elvstam
    Maria Elvstam Pub - Köksmästare

KLUBB – KLUBB@LUNDSNATION.SE

  • Edvin Simonsson
    Edvin Simonsson Klubbförman
  • Moa Steen
    Moa Steen Klubbförman
  • Anton Wedin
    Anton Wedin Klubbförman
  • Isabel Schüberg
    Isabel Schüberg Klubbförman
  • Christian Nilsson
    Christian Nilsson Klubbförman
  • Ludvig Löfqvist
    Ludvig Löfqvist Klubbförman
  • Lina Almqvist
    Lina Almqvist Klubbförman
  • Matilda Fors
    Matilda Fors Klubbförman

SITTNING

  • Erik Görman
    Erik Görman Sittning - Hovmästare
  • Ebba Otterstedt
    Ebba Otterstedt Sittning - Köksmästare
  • Louise Edelstam
    Louise Edelstam Sittning - Köksmästare
  • Erik Pettersson
    Erik Pettersson Sittning - Köksmästare
  • Arvid Norinder
    Arvid Norinder Sittning - Hovmästare
  • Fanny Holmberg
    Fanny Holmberg Sittning - Hovmästare
  • Viktor Karlsson
    Viktor Karlsson Sittning - Hovmästare
  • Elnaz Allahyari
    Elnaz Allahyari Sittning - Hovmästare
  • Cassandra Karlsson
    Cassandra Karlsson Sittning - Köksmästare
  • Greta Neller
    Greta Neller Sittning - Hovmästare
  • Anna Wogén
    Anna Wogén Sittning - Köksmästare
  • Ebba Gustafsson
    Ebba Gustafsson Sittning - Hovmästare

SITTNING LYX

  • Dagmar Grinneby
    Dagmar Grinneby Lyxsittning - Köksmästare
  • Martin Marinkov
    Martin Marinkov Lyxsittning - Hovmästare

BISTRO

  • John Börjesson
    John Börjesson Bistro - Hovmästare
  • Victoria Enterlöv
    Victoria Enterlöv Bistro - Köksmästare
  • Emil Strandqvist
    Emil Strandqvist Bistro - Köksmästare
  • Eloise McLellan
    Eloise McLellan Bistro - Hovmästare

KARRIÄR

  • Olivia Linden
    Olivia Linden Karriärförman
  • Sofia Hult
    Sofia Hult Karriärförman
  • Anna Rameld
    Anna Rameld Karriärförman
  • Axel Snitz-Björkman
    Axel Snitz-Björkman Karriärförman

IDROTT

  • Karl Hedin
    Karl Hedin Idrottsförman
  • Emelie Bergman
    Emelie Bergman Idrottsförman
  • Adam Fornell
    Adam Fornell Idrottsförman

TVÄTT & VIK

  • Luukas Lilover
    Luukas Lilover Tvätt & Vik
  • Nadine Stofkoper
    Nadine Stofkoper Tvätt & Vik

IT/TEKNIK

  • Filip Olsson
    Filip Olsson IT-förman
  • Ludvig Eslind
    Ludvig Eslind Teknikförman

VIERIET

  • Viktor Thelaus
    Viktor Thelaus Vieri - Köksmästare
  • Isak Henningsson
    Isak Henningsson Vieri - Hovmästare
  • Saga Sneitz-Björkman
    Saga Sneitz-Björkman Vieri - Köksmästare
  • Anton Göransson
    Anton Göransson Vieri - Hovmästare

DJ

  • Vilhelm Sandin LaVinge
    Vilhelm Sandin LaVinge DJ
  • Habibie Castiel Nalvarte Dulanto
    Habibie Castiel Nalvarte Dulanto DJ
  • Annabella Larsson
    Annabella Larsson DJ

HUSBAND

  • Gustav Törnberg
    Gustav Törnberg Husband

FINN

  • Malin Meienborn Gustafsson
    Malin Meienborn Gustafsson Övermarskalk
  • Fabian Solberg
    Fabian Solberg Kurator (Q)

NATIONSVÄRD

  • Ludvig Eriksson
    Ludvig Eriksson Nationsvärd
  • Linnea Sundén
    Linnea Sundén Nationsvärd

HUSFÖRMÄN

  • Bartek Mancewicz
    Bartek Mancewicz Husförman
  • Ellen Reidal
    Ellen Reidal Husförman